1293
۱۳۹۶/۰۵/۲۸

آموزش اضافه کردن بیوگرافی به پروفایل تلگرام + ویرایش بیوگرافی حساب تلگرام

آموزش اضافه کردن بیوگرافی به پروفایل تلگرام + ویرایش بیوگرافی حساب تلگرام

 قابلیتی که این روزها در تلگرام اضافه شده که اضافه کردن بیوگرافی به پروفایل  کاربران است. اگر اهل اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی باشید به خوبی با قابلیت بیوگرافی و متن های خاص کاربران آشنا هستید. از این پس در پیام رسان محبوب تلگرام نیز وقتی صفحه ی پروفایل یک شخص را مشاهده می کنید با بخشی به نام بیوگرافی (Bio) مواجه خواهید شد مواردی همچون سن، شغل یا نام کامل فرد در این قسمت نوشته شود و یا برخی هم دوست دارند از علاقه مندی هایشان یا یک قطعه شعری برای بیو استفاده کنند.

چند روز قبل قابلیت هایی جدید نسخه ی ۴.۱ تلگرام را بررسی کردیم و در فاصله ای ۲۰ روزه بروزرسانی ۴.۲ تلگرام نیز عرضه شده که قابلیت های همچون اضافه کردن بیوگرافی به پروفایل ، ارسال عکس زمان دار در چت عادی و … را شامل میشود . ما در این مطلب به شما آموزش اضافه کردن بیوگرافی به پروفایل تلگرام + ویرایش بیوگرافی حساب تلگرام می پردازیم.

اضافه کردن بیوگرافی به پروفایل تلگرام(نسخه4.2)

برای اضافه کردن بیوگرافی به پروفایل تلگرام لازم است برنامه ی تلگرام را به نسخه ۴.۲ بروزرسانی کنید و در ادامه مراحل زیر را انجام دهید :
  • سه خط بالای صفحه(سمت چپ) را انتخاب کنید

  • در منوی کشویی باز شده تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید

  • پس از ورود به تنظیمات با بخش جدیدی با عنوان بیوگرافی (Bio) روبرو خواهید شد ، آن را انتخاب کنید
  • در ادامه میتوانید توضیح کوتاهی درباره ی خود و یا حرفه ای که دارید را نوشته و تیک بالای صفحه را انتخاب کنید
نکتهفقط میتوانید ۷۰ کاراکتر بنویسید و بیشتر از آن مجاز نمیباشد. اما میتوانید از شکلک نیز استفاده کنید
  • پس از انجام مراحل بالا و اضافه کردن متن دلخواه ، بخش بیوگرافی به پروفایل شما اضافه شده و دوستانتان در گروه ، چت شخصی و … میتوانند یک شناخت نسبی به شما و حرفه ای که دارید داشته باشند.
  • برای ویرایش بیوگرافی کافیست مراحل بالا را دوباره تکرار کنید

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید