خرید ممبر واقعی کانال
592
۱۳۹۶/۰۵/۲۸

بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام – کاملا رایگان

بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام – کاملا رایگان

چالش مدیران کانال های تلگرام تعداد اعضا (تعداد ممبر) واقعی کانال تلگرام میباشد . هرچه تعداد ممبر های یک کانال بیشتر باشد از کیفیت و بهتر بودن مطالب منتشر شده در آن کانال خواهد بود . اولین مزیت یک کانال بالا بودن تعداد اعضای آن است . امکان خرید و فروش محصولات و یا کسب درآمد از تبلیغات برای کاربران میباشد که این روز ها باعث ایجاد شغل برای مردم شده است این پیام رسان محبوب(تلگرام,موبوگرام,ویگرام) شده است . روش های مختلفی برای افزایش ممبر کانال وجود دارد که میتوانید از طریق سایت ویگرام (wegram.ir) با خیال آسوده و بدون هیچ مشکلی اعضای خود را بالا ببرید

بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام – کاملا رایگان

How to Increase Telegram Channel Members

پس از ایجاد یک کانال تلگرام  چیزی که ذهن ما درگیر خواهد کرد که چگونه تعداد اعضای کانال را افزایش دهیم ؟ پس از ساختن کانال میتوانید 200 نفر از مخاطبین خود را به کانال اضافه(ادد) کنید و البته این امکان تنها برای سازنده کانال میباشد و مدیران تلگرام توانایی اضافه کردن را نخواهند داشت . البته در صورتی که تعدادی از ممبر های اضافه شده از کانال لفت دادن و گزارش اسپم سازنده را دهند حساب صاحب کانال برای زمان خاصی محدود(ریپورت) خواهد شد و اما روش هایی برای افزایش ممبر واقعی کانال که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت :

 

1-قراردادن محتوای مفید و مناسب برای افزایش اعضای کانال

سعی کنید همان اول هدف خود را مشخص کنید تا در ادامه و پس از مدتی نیاز به تغییر نام ، تغییر لینک و موضوع کانال نداشته باشید . هر یک از موارد نام برده شده باعث از بین رفتن اعتبار کانال و لفت دادن اعضای کانال خواهد شد . برای مثال در کانال ویگرام با یک روند خاص مطالب ورزشی به عنوان پست های جداگانه منتشر خواهد شد و در صورتی که موضوع کانال تغییر یابد امکان ریزش ممبرها(اعضا) بسیار بالا خواهد بود.

 

2-تبادل با کانال های ممبر بالا و پربازدید و تبلیغات شبانه

برای استفاده از این روش کافیست با کانال هایی که تعداد ممبر(اعضا) آنها با کانال شما برابر است شروع کنید و پس از هماهنگی با مدیر کانال مورد نظر به تبادل لینک و منتشر کردن پست های همدیگر در کانال های خود بپردازید . سعی کنید در طول روز یک الی دوبار از این روش استفاده کنید (استفاده ی بیش از حد تبادل لینک و تبلیغات باعث ناراحتی اعضا خواهد شد)

 

3-تبلیغ کانال در شبکه های اجتماعی و سایت های معروف

با توجه به وجود شبکه های اجتماعی و سایت های گوناگون میتوانید لینک کانال خود را به اشتراک گذاشته و افراد بیشتری را جذب کنید . برای مثال میتوانید از اینستاگرام ، فیسبوک ، آپارات ، یوتیوب ، گوگل پلاس ، واتساپ و … استفاده کنید .

 

4-ایجاد جذابیت در کانال برای نگه داشتن ممبر واقعی کانال

هر چند وقت یکبار خلاقیت به خرج داده و پست های جذاب با اشکال مختلفی را در کانال منتشر کرده تا باعث جذب ممبر واقعی بیشتر شود . وقتی مطالب جذاب و مورد علاقه ی کاربران باشد امکان فروارد شدن آن مطلب توسط کاربران بیشتر شده و بین کاربران منتشر شده و همین امر باعث معرفی کانال شما به سایر افراد استفاده کننده از تلگرام خواهد شد.

 

5-افزایش اعضای کانال با افزایش مدیر و افزایش بازدید پست ها با فروارد مطالب در سوپرگروه ها

برای اینکه کنترل بهتری روی کانال خود داشته باشید سعی کنید تعداد مدیران کانال را افزایش دهید ، همین کار باعث میشود که آنها نیز به معرفی کانال پرداخته و افراد بیشتری وارد کانال شوند . همچنین میتوانید با عضو بودن در سوپر گروه های تبلیغات و فروارد مطالب کانال تعداد بازدید پست ها را افزایش دهید و یا در صورت جذاب بودن آن پست ممبر های گروه ها را به کانال خود جذب کنید

 

6-استفاده از لینک عمومی برای کانال + استفاده از یک آیدی کوتاه(آسان)

در هنگام ساخت کانال از لینک عمومی استفاده کنید و برای انتخاب آن از یک نام کوتاه استفاده کنید تا راحت تر در ذهن کاربران جای گیرد و برای معرفی کانال به افراد دیگر سریعتر و آسانتر باشد.

 

7- استفاده از بیوگرافی خوب و مرتبط برای کانال + راه ارتباط با مدیر

بیوگرافی کانال خود را به شکلی زیبا و مفید طراحی کنید و در صورت امکان راه دسترسی به مدیر را مشخص کنید تا در صورت نظر ، انتقاد و یا پیشنهاد افراد کانال توانایی برقراری ارتباط با مدیر را داشته باشند

 

8-زمانبندی مشخص شده برای ارسال مطالب و کنترل متن و یا لینک قبل از ارسال پست

برای ارسال پست یک زمان خاص را در نظر بگیرید و درصورتی که جواب گرفتید همین روال را ادامه دهید . ارسال ۱ الی ۵ پست در ساعات خاص ؛ برای مثال در طول شبانه روز هز ۶ ساعت چند پست ارسال کنید و یا در طول شب (از ۲۰ تا ۱) میتوانید مطالب را در مان های کوتاه منتشر کنید زیرا افراد آنلاین بیشتری وجود دارد و همین امر باعث جلب توجه انها خواهد شد.
از ارسال متن هایی با غلط های املایی و یا لینک های آسیب دیده و … پرهیز کنید و قبل از ارسال حتما یکبار چک کنید

8-از ارسال پست های طولانی در کانال پرهیز کنید

ارسال پست های بلند و طولانی شاید برای بسیاری از افراد خوشایند نباشد ، سعی کنید در میان پست هایی با اندازه کوتاه و جذاب در صورت نیاز یک پست بلند منتشر کنید .

 

۹- در کانال خود عکس و گیف های جذاب و مناسب ارسال کنید

با توجه به موضوع کانال خود عکس و گیف های جذاب تهیه کرده و برای کاربران خود ارسال کنید ، ارسال پست به صورت متن محبوبیت کانال را کاهش خواهد داد.

 

۱۰-استفاده از ویدیو های با زبان فارسی و یا زیرنویس دار

ویدیو های مرتبط با موضوع کانال خود را به صورت فارسی و یا در صورت استفاده از یک منبع خارجی به صورت زیرنویس دار ارسال کنید . این کار باعث رضایتمندی کاربران پس از مصرف کردن حجم اینترنت خود میشود

 

۱۱- برگزاری مسابقات ، چالش ها

هر چند وقت یکبار مسابقه و یا چالشی را در کانال خود برگزار کنید . این عمل باعث فروارد مطالب کانال برای دوستان و آشنایان اعضا کانال خواهد شد که باعث افزایش ممبر میشود

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید